piątek, 4 marca 2011

Shiseido Luminizing Satin Eye Color Trio - Fire

Dzisiaj krótka recenzja jednych z moich ulubionych ostatnio cieni do powiek. Jest to moja jedyna paletka z Shiseido, ale muszę przyznać, że jej jakość skłania do rozważenia kolejnych zakupów.
 Mowa o Luminizing Satin Eye Color Trio w kolorze OR 302 Fire.
Ogólnie cienie dostępne są w 10 wersjach kolorystycznych. Są to paletki do których inspiracji dyrektor artystyczny Shiseido poszukiwał na całym świecie. Faktycznie kombinacje są przeróżne i naprawdę piękne.
OR 302 Fire to kombinacja bardzo intensywnego grafitu, ognistej pomarańczy i naprawdę niespotykanego koloru dymu - srebrzysto gołębiej szarości, która przepięknie ciepło opalizuje.


Cienie są bardzo mocno napigmentowane, a kolory zdecydowane, nasycone i głębokie. Wykończenie jest delikatne, satynowe. Same cienie są bardzo miękkie. Trio świetnie rozprowadza się na powiece, nie osypuje się, utrzymuje się cały dzień. Kolory mieszają się ze sobą bez problemu. Są świetnie dobrane - współgrają zarówno z brązową, jak i niebieską tęczówką. Ta trójka pozwala na wykreowanie przynajmniej kilku wersji makijażu, tak dziennego, jak i wieczorowego.


Podsumowując, jestem naprawdę pod wrażeniem tych cieni. Są intensywne, aplikacja jest bezproblemowa, minimalna ilość produktu wystarczy, by uzyskać kolor na powiekach. Do paletki dołączony jest pędzelek oraz dwustronny aplikator.


m.m.

p.s. tak, jak wspominałam, postaram się już teraz zamieszczać rzeczywiste zdjęcia produktów i swatche. Proszę tylko o odrobinę wyrozumiałości, ponieważ na początku na pewno dalekie będą one od ideału - jednocześnie będę wdzięczna za wszelkie sugestie :)

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...