poniedziałek, 27 grudnia 2010

Kolejny podkład - HD Foundation - Make Up For Ever

Witam po krótkiej świątecznej przerwie. Dzisiaj pora na kolejny, moim zdaniem, świetny podkład - High Definition od Make Up For Ever. Fluid należy do mocno rozbudowanej rodziny produktów 'do zadań specjalnych', stworzonych na potrzeby kamer telewizyjnych najnowszej generacji. Pisałam już o mocno matującym i wiążącym makijaż HD Powder, teraz chciałabym powiedzieć Wam kilka słów o podkładzie z tej linii. Generalnie MUFE może poszczycić się opinią marki profesjonalnej, tworzącej kosmetyki może nie najtańsze, ale naprawdę niezawodne i świetnie spełniające swoje zadanie. HD Foundation również do nich należy.

Przede wszystkim podkład jest niesamowicie lekki. Formuła nie zawiera substancji oleistych. Ma jedwabistą, lejącą konsystencję, rozprowadza się na skórze płynnie i bez najmniejszych problemów niezależnie od metody aplikacji. Efekt można stopniować - nakładając fluid palcami uzyskuje się warstwę cieńszą niż podczas aplikacji pędzlem. Nie ma  mowy o masce, plamach, czy zasychaniu, które utrudnia dokładne rozprowadzenie fluidu. Podkład pięknie ujednolica cerę. Krycie jest średnie, ale bez problemu można uzyskać pełne nakładając więcej niż jedną warstwę produktu. Ładnie tuszuje drobne niedoskonałości. Skóra jest gładka i pięknie rozświetlona. Podkład wymaga zmatowienia, ale bez problemu utrzymuje się na skórze cały dzień, nie spływa, nie waży się, nie zbiera się z zagłębieniach, doskonale radzi sobie z rozszerzonymi porami. Nie zapycha. Jest niewyczuwalny i praktycznie bezzapachowy.  Produkt nie wysusza. Dobrze sprawdza się również na cerze mieszanej. Ogromnym plusem podkładu HD jest bardzo szeroka gama kolorystyczna. Właściwie dobrany odcień jest jak druga skóra - zupełnie niewidoczny. Efekt jest bardzo naturalny. Opakowanie ma formę wygodnej pompki.

Generalnie High Definition Foundation jest jednym z moich ulubionych podkładów Fantastyczna lekka formuła zapewniająca bardzo naturalny efekt i bajecznie łatwa aplikacja składają się na finalny produkt po który sięga się z przyjemnościąi chętnie do niego wraca.


m.m.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...