środa, 23 marca 2011

Wiosna na paznokciach - H&M Spring Nails

Wracam po kolejnej dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że niebawem będę mogła pochawalić się, czym konkretnie była ona spowodowana :)

Jako, że w poniedziałek przywitaliśmy wiosnę, z lekkim poślizgiem chciałabym dzisiaj zaproponować Wam właśnie  typowo wiosenny produkt przygotowany przez H&M.

W koszykach obok kas, za dokładnie 14,90 PLN znaleźć można poniższy skarb. Dostępny jest on chyba w trzech wersjach, natomiast ja osobiście widziałam dwie i istnienia dwóch jestem pewna.


Kolekcja nazywa się Spring Nails i zawiera 4 lakierki o pojemności 3,2 ml i kolorach - odpowiednio - grey, light purple, dark purple, coral. Rozmiar lakierów jest moim zdaniem idealny - nie zdążą się ani znudzić, ani zestarzeć zanim je zużyjemy.
Druga opcja zawiera, jeśli się nie mylę, m.in. kolor brązowy, granatowy i pomarańczowy.


Co do jakości i trwałości - wiadomo, że nie są to lakiery OPI, że mogą trochę niszczyć paznokcie, że warto uzyć pod nie bazy, lub odżywki, ale kolory są intensywne, pędzelki wygodne, lakiery nie robią smug, ładnie się błyszczą, więc myślę, że na wiosnę, by dodać sobie odrobinę koloru, jest to zestaw idealny. Z trwałością też nie jest źle - lakier wytrzymał na rękach już 4 dni bez odprysków.


a na koniec jeszcze mały grabieżca, czyli trudności z jakimi boryka się 'fotograf' :P


m.m.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...